+38 (095) 559-37-13 Задати питання
Категории

Контакт

+38-095-559-37-13

pobeda-sport@outlook.com

49000, Україна, м. Дніпро, вул.Дніпросталівська, буд. 5 офіс 205

Шановні Панове,

Сайт знаходиться в стадії реконструкції. Деякі товарні позиції та тексти ще недоступні. Ви можете зв'язатися з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Компанія здійснює поставку спортивних покриттів для стадіонів і спортивних залів, покриття для громадських зон (спортивний паркет, штучна трава, гумові покриття, акрилові системи, модульні покриття). Ми продаємо і здійснюємо установку дитячого ігрового обладнання і спортивного інвентарю по всій країні. Умови оплати: безготівковий розрахунок.

У зв'язку з нестабільним курсом валют, ми тимчасово відключили графу вартості товарів в національній валюті. Розрахунки проводяться виключно в національній валюті. Курс уточнюється в момент виставлення рахунків на оплату. Ціни на сайті будуть виставлені в національній валюті, як тільки стабілізується її курс.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння.

З повагою, Адміністрація


Спортивні покриття: штучна трава в асортименті (штучна трава для футбольних полів, газон синтетичний для мініфутболу, штучна трава для дитячих майданчиків, покриття зі штучної трави для тенісних кортів), укладання штучної трави; спортивні дерев'яні підлоги, спортивний паркет, укладка спортивного паркету; акрилові покриття для тенісних кортів (покриття «хард» для тенісного корту, хард з пом'якшенням), велосипедних доріжок, покриття для роллердромов і ськейтпарков; спортивні акрилові покриття (акрилове покриття для велосипедних доріжок; гумові наливні безшовні покриття з гумової крихти та полімерного зв'язуючого; покриття для дитячих майданчиків (штучна трава, гумове наливне покриття ...); модульні спортивні покриття для відкритих спортивних майданчиків, дитячих майданчиків і спортивних залів . Укладання спортивних покриттів «під ключ» з гарантією.

Спортивне устаткування: професійний спортивний інвентар, обладнання для великого тенісу, інвентар для тенісних кортів (стійки для великого тенісу, сітка тенісна, розмічальні лінії, екрани, меблі для тенісних кортів, гармата тенісна, тренувальне тенісне обладнання, обладнання для догляду за тенісними кортами); футбольне обладнання, ворота футбольні, сітка футбольна для воріт, кутові прапори, тренувальний інвентар для футболу, манекен, бар'єри, фішки; обладнання для гри в волейбол, стійки волейбольні, сітка волейбольна, антени волейбольні; гімнастичне обладнання; інвентар для баскетболу, баскетбольний щит, кільце баскетбольне, ферма баскетбольна, стійка мобільна

Обратная связь
captcha