+38 (095) 559-37-13 Задати питання
Категории

Доставка і монтаж

Шановні панове,

Будівництво спортивних і дитячих майданчиків. Професійне спортивне обладнання. Сітки для лазіння. Монтаж спортивних покриттів з гарантією. 

Спортивні покриття та покриття для дитячих майданчиків, МОНТАЖ “під ключ”: гумове покриття, штучний газон, спортивний паркет.

Покриття для спортивних майданчиків, стадіонів, спортзалів та бігових доріжок.

Укладка резинового покрытия, искусственной травы, спортивного паркета «под ключ» с гарантией. Покрытия для спортивных площадок, стадионов, спортзалов, беговых дорожек.

паркет для спортзала Украина цена укладка купить гарантии

Спортивні покриття: спортивний паркет для спортзалів, штучна трава для футбольних полів, тенісних кортів, дитячих майданчиків, ландшафтна штучна трава; покриття з гумової крихти для спортивних і дитячих майданчиків, бігових легко-атлетичних доріжок; акрилові покриття «хард» для тенісних кортів, роллердромов, велосипедних доріжок; модульні системи спортивних покриттів.

Здійснюємо монтаж обладнання та укладання спортивних покриттів з гарантією.

Спортивне устаткування: великий теніс (стійки для тенісного корту, сітки, розмічальні лінії, аксесуари для тенісних кортів); волейбол (сітки волейбольні, стійки для волейбольних майданчиків); баскетбол (баскетбольні щити і кільця, мобільні баскетбольні ферми); футбол і міні-футбол (сітки для футбольних воріт, ворота футбольні в асортименті); спортивний тренувальний інвентар і суддівське обладнання.

Умови оплати: безготівковий розрахунок. У зв'язку з нестабільним курсом валют, ми тимчасово відключили графу вартості товарів в національній валюті.

Розрахунки проводяться виключно в національній валюті. Курс уточнюється в момент виставлення рахунків на оплату. Ціни на сайті будуть виставлені в національній валюті, як тільки стабілізується її курс. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння.

З повагою,

Адміністрація